Ústecké strážníky zastavil řidič kamionu v trenýrkách s tím, že ho okradly prostitutky

Ústecké strážníky zastavil řidič kamionu v trenýrkách s tím, že ho okradly prostitutky

Dne 01.02.2019 ve 20.00 hod., prováděla hlídka strážníků MP Ústí nad Labem kontrolní činnost v průmyslové zóně, se zaměřením na dodržování obecně závazné vyhlášky o zákazu poskytování a využívání sexuálních služeb. Při kontrole ulice Předlická, směrem od průmyslové zóny k ulici Za Válcovnou, mával na projíždějící hlídku neznámý muž, který byl oblečen pouze v tričku a trenýrkách.

Hlídka zastavila služební vozidlo a muž strážníkům sdělil, že byl okraden ve svém kamionu dvěma neznámými ženami, z nichž jednu, která stála opodál, označil jako možnou pachatelku krádeže. Po tomto sdělení strážníci přistoupili k označené ženě, která se nacházela asi pět metrů od služebního vozidla, když se k nim připojil muž, který hlídce sdělil, že viděl z místa činu utíkat neznámou ženu, která v ulici Za Válcovnou zahodila nějakou brašnu.

Po zjištění totožnosti přítomných osob a oznámení poškozeného, že se mu z kamionu ztratila příruční taška, která obsahovala osobní doklady a hotovost ve výši sto euro, byla na místo přivolána hlídka Policie ČR. Během čekání na příjezd této hlídky vyšlo najevo, že poškozený si obě ženy, které zde nabízejí sexuální služby, pozval k sobě do vozidla.

Zde došlo mezi poškozeným a ženami k pohlavnímu styku, po jehož skončení poškozený zaplatil ženám za službu dvacet euro. Dále dotyčný uvedl, že během odchodu obou žen z kamionu, došlo údajně ke krádeži příručního zavazadla ze skříňky ve vozidle, aniž by si toho poškozený okamžitě všiml, následně však po kontrole této skříňky zjistil, že mu zde příruční taška chybí. Z tohoto důvodu okamžitě vyskočil z auta a běžel za jednou z žen, kde potkal projíždějící strážníky. Podezřelá strážníkům uvedla, že k tomu, co říká poškozený ohledně poskytnutí sexuálních služeb uvnitř nákladního vozidla skutečně došlo, avšak tvrdila, že ona žádnou kabelu ze skříňky uvnitř auta nevzala, ale sdělila hlídce jméno a popis své kolegyně, se kterou byla s mužem uvnitř vozidla.

Jednalo se o ženu, kterou viděl svědek události ze svého kamionu běžet od kamionu poškozeného, směrem k ulici Hrbovická, a která nedaleko od jeho zaparkovaného vozu odhodila do trávy nějakou brašnu. Strážníci na místě vyčkávali na příjezd hlídky PČR, když si svědek celé události všiml, jak ulicí Hrbovická směrem od ulice Na Vantrokách jde po chodníku žena, která odhodila před chvílí kabelu do trávy a utekla. Strážníci dotyčnou zadrželi a ta se jim ke krádeži kabely z prostoru skříňky kamionu doznala.

Samotná kabela byla posléze nalezena a za přítomnosti strážníků byla poškozeným provedena kontrola jejího obsahu, kdy bylo zjištěno, že veškeré doklady a další věci se v tašce nacházejí, chybí však uvedená finanční hotovost ve výši sto euro. Po chvilce od tohoto zjištění se na místo dostavila hlídka Polici ČR, která si celý případ převzala k dalšímu šetření.


Motorkář u Drásova zemřel poté, co narazil do odbočujícího Peugeotu

Vážná dopravní nehoda se odehrála v pondělí 15. července navečer v katastru obce Drásov. Řidička jedoucí ve ...

Vážná dopravní nehoda se odehrála v pondělí 15. července navečer v katastru obce Drásov. Řidička jedoucí ve směru od Příbrami na Sedlčany odbočovala vlevo na účelovou komunikaci k obci Skalka, ...

Mladík na D1 havaroval s nákladním vozem, na dálnici unikla kyselina sírová

Ve středu před osmou hodinou došlo na dálnici D1 na 256. kilometru k dopravní nehodě malého nákladního auta. ...

Ve středu před osmou hodinou došlo na dálnici D1 na 256. kilometru k dopravní nehodě malého nákladního auta. Osmnáctiletý řidič se podle zjištění policistů nevěnoval řízení a vjel mimo ...

Pachatelé ve Starém Městě vyrvali ze zdi trezory a rozřezali je. Z firmy si odnesli více než milion korun

Uherskohradišťští kriminalisté od pondělního rána pátrají po pachatelích, kteří řádili ve firmě v ulici Huštěnovská ...

Uherskohradišťští kriminalisté od pondělního rána pátrají po pachatelích, kteří řádili ve firmě v ulici Huštěnovská ve Starém Městě. Z místa si totiž odnesli více než milion korun. K události ...

Size: XS SM MD LG