Útočníci v Kladně zbili muže do bezvědomí, policie pátrá po podezřelých | Týdeník Policie

Útočníci v Kladně zbili muže do bezvědomí, policie pátrá po podezřelých

Útočníci v Kladně zbili muže do bezvědomí, policie pátrá po podezřelých

Policisté Obvodního oddělení Kladno – město prošetřují napadení třicetiletého muže, ke kterému došlo ve čtvrtek 22. srpna 2019 v Kladně v ulici ČSA.

Před půl osmou večer na veřejně přístupném místě, na chodníku před místní hernou napadla skupinka zatím nezjištěných mužů dvaatřicetiletého muže. Tomu se snažil aktivně pomoci jeho o dva roky mladší kamarád. Útočníci se proto vrhli i na něj. Srazili ho k zemi a pokračovali v bití, čímž mu způsobili tržné poranění hlavy a stav bezvědomí. Když se k místu bitky dostavili další náhodní svědci, dali se útočníci na útěk a zmizeli směrem do ulice Průchova. Zraněnému muži byla zde přítomnými lidmi zavolána záchranná služba a byl převezen do Oblastní nemocnice Kladno.

Skutek je prošetřován jako přečin výtržnictví a pachatelům hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Na základě vytěžení výše zmiňovaných svědků a po zhlédnutí městského kamerového systému byli zjištěni podezřelí mladíci. Ti z místa události odjeli na jízdních kolech a zachytila je kamera na náměstí Svobody.

Aby se podařilo podezřelé výtržníky vypátrat a dopadnout, přivítali by policisté poznatky od občanů, které by vedly k odhalení totožnosti těchto mladíků, které zachytily výše zmiňované bezpečnostní kamery.

Jakékoliv informace k výše uvedeným osobám je možné sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Kladno – město, nám. Edvarda Beneše, nebo kontaktovat policisty na telefonním čísle 974 873 500. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.

Foto: Policie ČR

Pražští strážníci dopadli další řidiče pod vlivem alkoholu

Dva řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi strážníci v Praze. Jeden na sebe při jízdě upozornil dopravními přestupky, ...

Dva řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi strážníci v Praze. Jeden na sebe při jízdě upozornil dopravními přestupky, druhý pro změnu usnul v zaparkovaném autě a to pak nabouralo do jiného. „To ...

Po střetu s Peugeotem v Ostravě vykolejila tramvaj

Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly od pátečního odpoledne 20.9.2019 u nehody tramvaje v ...

Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly od pátečního odpoledne 20.9.2019 u nehody tramvaje v Ostravě-Třebovicích, která narazila do odbočujícího osobního auta Peugeot a tlačila ...

Opilému mladíkovi se nechtělo pěšky domů, tak si vymyslel, že ho někdo přepadl

Ve středu 18. září 2019 krátce před 23. hodinou se na hlídku hanušovických policistů obrátil podnapilý mladík, ...

Ve středu 18. září 2019 krátce před 23. hodinou se na hlídku hanušovických policistů obrátil podnapilý mladík, který policistům uvedl, že byl na Pražské ulici přepaden dvěma jemu neznámými ...

Size: XS SM MD LG