V rámci vyšetřování nehody v Mostě pátrají policisté po řidiči kamionu | Týdeník Policie

V rámci vyšetřování nehody v Mostě pátrají policisté po řidiči kamionu

V rámci vyšetřování nehody v Mostě pátrají policisté po řidiči kamionu

Mostecká dopravní policie šetří dopravní nehodu, která se stala v pondělí dne 1. července kolem 14.26 hodiny na silnici I/13 za Mostem.

Tam od benzinové čerpací stanice Benzina vyjíždělo vozidlo tovární značky Škoda Fabia směrem na Teplice a poté, co jelo v připojovacím jízdním pruhu došlo ke kolizi s nezjištěným nákladním vozidlem, které jelo stejným směrem. Jednalo se o tahač bílé barvy s návěsem, který měl plachtu šedé barvy.

Policie hledá svědky této dopravní nehody i řidiče, kteří by mohli mít na své kameře záznam této nehody. Ti se mohou policistům ozvat na linku 158. Svědci mohou zavolat i na telefonní číslo 974 438 265 nebo na mobil 602 659 612. Přijmeme i informaci o nákladním vozidle, pokud ho někdo pozná z fotografie.

Foto: Policie ČR

Ostravští kriminalisté pátrají po přepadeném muži

Ostravští kriminalisté prověřují zločin loupeže, kterého se dopustil dosud neustanovený pachatel dne 08. 12. 2019 v ...

Ostravští kriminalisté prověřují zločin loupeže, kterého se dopustil dosud neustanovený pachatel dne 08. 12. 2019 v čase okolo 21:35 hodin v Ostravě - Mariánských Horách na ulici 28. října, na ...

Řidička Dacie dostala ve Vrchlabí smyk a s vozem se převrátila přes střechu

Ve čtvrtek 12. prosince vyjížděli policisté k havárii osobního vozidla Dacia Sandero, která se stala krátce po 17. ...

Ve čtvrtek 12. prosince vyjížděli policisté k havárii osobního vozidla Dacia Sandero, která se stala krátce po 17. hodině mezi obcemi Strážné a Vrchlabí na silnici č. III/2956. Podle ...

Size: XS SM MD LG