V úterý 2. září dopoledne, okolo půl deváté, přijali policisté z Vysočiny oznámení o mladistvém chlapci, který měl vyhrožovat v jedné ze škol v Moravských Budějovicích. Na místo ihned vyjely nejbližší dostupné policejní hlídky.
„Ihned jsme přijali příslušná opatření, mladíka jsme odvezli na oddělení k provedení nezbytných úkonů. Nikdo nebyl zraněn,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.
Policisté nyní celou věc nadále prověřují a zjišťují, jaké povahy jednání mladíka bylo.