Volkswagen začal po nehodě u Nového Bydžova hořet, řidička na místě zemřela

Volkswagen začal po nehodě u Nového Bydžova hořet, řidička na místě zemřela

V neděli, krátce po 13:30, došlo na Novobydžovsku k tragické nehodě.

Řidička (nar. 1960) osobního vozidla zn. Volkswagen Lupo, jedoucí od Nového Bydžova na Starý Bydžov, havarovala mimo komunikaci do mostku.

Vozidlo, které začalo při nehodě hořet, uhasili přivolaní hasiči. Na místo se dostavily všechny složky IZS.

I přes veškerou snahu však žena na místě zemřela. Přesné okolnosti nehody nyní vyšetřují hradečtí policisté. Havárie si vyžádala omezení provozu.

Tisková zpráva HZS Královéhradeckého kraje
V neděli odpoledne přijalo krajské operační a informační středisko hlášení o dopravní nehodě osobního vozidla, které začalo po nárazu do mostku hořet. Na místo spěchali profesionální i dobrovolní hasiči z Nového Bydžova. Při příjezdu jednotek už bylo vidět plamenné hoření v počáteční fázi. Hasiči ihned osobu z havarovaného auta vytáhli a požár během chvilky uhasili.

Osobě z vozu poskytovaly jednotky do příjezdu záchranářů první předlékařskou pomoc. Na místě spolupracovaly všechny složky IZS, včetně vrtulníku letecké záchranné služby. I přes veškerou snahu všech záchranářů se osobu z vozu nepodařilo zachránit. Okolnosti události vyšetřuje Policie ČR.

Komunikace mezi Novým Bydžovem a Starým Bydžovem byla po dobu záchranných a likvidačních prací uzavřena. Hasiči se vraceli zpět na své stanice po 15. hodině.

Foto: Policie ČR + HZS KHK

Motorkář u Drásova zemřel poté, co narazil do odbočujícího Peugeotu

Vážná dopravní nehoda se odehrála v pondělí 15. července navečer v katastru obce Drásov. Řidička jedoucí ve ...

Vážná dopravní nehoda se odehrála v pondělí 15. července navečer v katastru obce Drásov. Řidička jedoucí ve směru od Příbrami na Sedlčany odbočovala vlevo na účelovou komunikaci k obci Skalka, ...

Mladík na D1 havaroval s nákladním vozem, na dálnici unikla kyselina sírová

Ve středu před osmou hodinou došlo na dálnici D1 na 256. kilometru k dopravní nehodě malého nákladního auta. ...

Ve středu před osmou hodinou došlo na dálnici D1 na 256. kilometru k dopravní nehodě malého nákladního auta. Osmnáctiletý řidič se podle zjištění policistů nevěnoval řízení a vjel mimo ...

Pachatelé ve Starém Městě vyrvali ze zdi trezory a rozřezali je. Z firmy si odnesli více než milion korun

Uherskohradišťští kriminalisté od pondělního rána pátrají po pachatelích, kteří řádili ve firmě v ulici Huštěnovská ...

Uherskohradišťští kriminalisté od pondělního rána pátrají po pachatelích, kteří řádili ve firmě v ulici Huštěnovská ve Starém Městě. Z místa si totiž odnesli více než milion korun. K události ...

Size: XS SM MD LG