Zdrogovaný muž se zákazem řízení vezl autem v Chomutově děti | Týdeník Policie

Zdrogovaný muž se zákazem řízení vezl autem v Chomutově děti

Zdrogovaný muž se zákazem řízení vezl autem v Chomutově děti

Během kontrolní činnosti v ulici Zahradní v Chomutově neuniklo pozornosti hlídky městské policie vozidlo, v němž na zadních sedadlech byly děti bez autosedaček.

Pro podezření ze spáchání přestupku byl řidič vyzván k zastavení vozidla, dále k prokázání totožnosti a k předložení dokladů potřebných pro řízení.

Muž uvedl, že řidičský průkaz mu odebral Magistrát města Chomutov, i když vlastně vůbec nemá ponětí proč. Vzhledem k tomu, že vozidlo na místě překáželo, odtlačila ho posádka vozidla na blízké parkoviště, kde si strážníci ověřili lustrací, že muž má skutečně vysloven zákaz řízení.

Následovala výzva k orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která měla negativní výsledek, ovšem u druhé zkoušky na přítomnost jiné návykové látky již muž neobstál. Výsledek byl totiž pozitivní na přítomnost amfetaminu/metamfetaminu.

Na místo byla přivolána Policie ČR, která si celou událost převzala, a strážníci ještě vyčkali na místě do příjezdu odtahové služby.

Foto: MP Chomutov

Na Svitavsku proběhla dopravně bezpečnostní akce zaměřená na kamiony

V úterý proběhla na Svitavsku součinnostní dopravně bezpečnostní akce „X“. Na akci se podílela služba dopravní ...

V úterý proběhla na Svitavsku součinnostní dopravně bezpečnostní akce „X“. Na akci se podílela služba dopravní policie, služba cizinecké policie, Generální ředitelství cel, Centrum služeb pro ...

Policisté hledají vandala, který v Praze poškodil 13 zaparkovaných vozidel

Škodu za bezmála sto tisíc korun způsobil zatím neznámý vandal v sobotu 14. prosince minulého roku na vozidlech ...

Škodu za bezmála sto tisíc korun způsobil zatím neznámý vandal v sobotu 14. prosince minulého roku na vozidlech zaparkovaných v ulici náměstí 14. října v Praze. Na kamerovém záznamu je vidět ...

Size: XS SM MD LG