Žena měla z obchodu postupně odcizit více než 4 tisíce piv | Týdeník Policie

Žena měla z obchodu postupně odcizit více než 4 tisíce piv

Žena měla z obchodu postupně odcizit více než 4 tisíce piv

Jičínští kriminalisté v těchto dnech zahájili trestní stíhání čtyřiapadesátileté ženy, která si vyslechla obvinění ze spáchání pokračujícího přečinu krádež.

Povedená zákaznice měla na Jičínsku v blíže nezjištěném období od března 2016 do konce ledna letošního roku při pravidelných nákupech v různou denní dobu postupně odcizit přes 4 tisíce skleněných zálohovaných lahví s pivem různých značek. Vždy si měla do připravené neprůhledné tašky naskládat větší počet piv, které následně měla zakrýt jinou taškou. U pokladny posléze měla nahlásit a v rozporu se skutečným stavem i zaplatit menší množství lahví. Poté tašku i s nezaplacenými pivy měla pronést přes pokladnu. Svým jednáním tak měla způsobit celkovou škodu přesahující částku 55 tisíc korun.

Trestně stíhaná žena je v současné době vyšetřována na svobodě. V případě prokázání viny jí vzhledem k výši způsobené škody hrozí trest odnětí svobody od jednoho do pěti let.


V pražských Košířích došlo nezávisle na sobě k nehodě dvou posádek záchranářů

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek ...

V Plzeňské ulici v pražských Košířích došlo bohužel v pátek odpoledne, nezávisle na sobě, k nehodám dvou posádek pražských záchranářů. K první nehodě došlo v Plzeňské ulici, u křižovatky s ...

Muž chtěl zpátky do léčebny. Zapálil kontejner, lehl si do trávy a sledoval hasiče

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v ...

Zpět do léčebny se za každou cenu chtěl vrátit devětatřicetiletý muž z Hodonínska. V úterý odpoledne proto v blízkosti kroměřížské nemocnice úmyslně zapálil papír v plastovém kontejneru na ...

Size: XS SM MD LG