Policisté z dopravního inspektorátu Ostrava se zabývají okolnosti dopravní nehody, která se stala 11. září, v čase kolem 17:15 hodin. Podle zjištěných informací měla téměř 50letá žena řídit elektro kolo po ulici Horymírova v Ostravě-Zábřehu, přičemž měla zachytit o chodce, který měl stát na kraji silnice.
Díky tomuto manévru došlo k pádu cyklistky a jejích zranění, se kterým byla převezena do nemocnice.
Na místě měly zraněné cyklistce poskytnout pomoc dvě ženy, které místem projížděly vozidlem. Právě na tyto se policisté obrací, aby se jim přihlásily, a to buď na linku 158, případně osobně na dopravní inspektorát, který sídlí na ulici Výstavní 55, Ostrava-Vítkovice.
Za případné poznatky děkujeme.


