Ženy se v Olomouci fackovaly kvůli parkování | Týdeník Policie

Ženy se v Olomouci fackovaly kvůli parkování

Ženy se v Olomouci fackovaly kvůli parkování

Že o parkovací místa bývá boj a to někdy i doslova, svědčí případ ze sobotního odpoledne, který se odehrál na Černé cestě v Olomouci.

Oznamovatel do telefonu uvedl, že osádka vozidla byla slovně napadena neznámou ženou, kdy důvodem mělo být stání jeho auta na chodníku. Tohle si však nenechala líbit dcera oznamovatele, která dotyčné uštědřila facku. Ta se ale nenechala zahanbit a stejný úder jí hned vrátila. Tenisovou terminologií jsme tedy zde měli shodu. Celý incident měl být ukončen tím, že dcera strčila ženu za vchodové dveře panelového domu a zavřela za ní.

O svědky celé situace nebyla nouze, protože celou estrádu sledovali obyvatelé okolních domů přímo z balkónů. Ti strážníkům potvrdili celý průběh incidentu. Všichni zúčastnění byli poučeni, že případ bude oznámen správnímu orgánu k dalšímu řešení pro podezření ze spáchání přestupku proti občanskému soužití.


Policistům na D46 ujížděl cizinec v kradeném Audi Q7, po krátké chvíli havaroval

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi ...

V pátek 11. října 2019 dopoledne policisté na linku 158 přijali oznámení o kličkujícím rychle jedoucím vozidle Audi Q7 na dálnici D 1 ve směru z Brna na Olomouc. Vozidlo se při nestandardní ...

Kriminalisté s celníky si došlápli na výrobce a distributory pervitinu

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v ...

Chomutovští kriminalisté ve spolupráci s pracovníky Generálního ředitelství cel, Odboru pátrání Ústí nad Labem, v minulém týdnu zadrželi a obvinili čtyři osoby, které podle všeho na Chomutovsku ...

Size: XS SM MD LG